نام كاربري: كلمه عبور:

  متن خبر
از واحدهای نمونه تولیدی در استان البرز تقدیر شد

در ششمین همایش استاندارد و کیفیت در استان البرز که پیش از ظهر امروز ، با حضور رییس ، معاونان و جمعی از مدیران کل سازمان ملی استاندارد ایران ، استاندار استان البرز و جمعی از صنعتگران و تولیدکنندگان استان  برگزار شده، از 20 واحدهای نمونه تولیدی ، 3 آزمایشگاه نمونه  و 5 مدیر کنترل کیفی نمونه استان تقدیر به عمل آمد.
فتانه شکرالهی در این همایش که در کرج برگزار شد، اظهار داشت: هر ساله در چنین روزی از برترین‌های کیفیت و استاندارد قدر‌دانی می‌کنیم.
مدیر‌کل استاندارد استان البرز با تاکید براینکه در سال گذشته استان البرز 2 واحد تولیدی برتر را در سطح کشور داشته است، افزود: در دو سال اخیر دستورالعمل‌های انتخاب واحدهای برتر سخت‌ گیرانه‌تر شده ولی هر ساله توانسته‌ایم واحد‌های برتر را در سطح استان البرز و کشور داشته باشیم. در راستای استاندارد که وظیفه عمومی ما است 37 قانون را تدوین کرده‌ایم و 206 قانون دیگر را مورد بازنگری قرار داده‌ایم.
وی با بیان اینکه مبنای تجارت جهانی "استاندارد" است، گفت: کار ویژه‌ای در راستای توانمندسازی و آموزش زنان کشاورز درباره استفاده از سموم کشاورزی صورت گرفته است. همچنین تجهیزات زمین بازی مهدکودک‌ها مشمول قانون استاندارد‌سازی است که با همکاری سازمان بهزیستی تعدادی از مهد‌های کودک مورد بازرسی قرار گرفته است.
شکرالهی با بیان اینکه وجود بلانیک‌ها را در نان‌های سنتی استان مورد بازرسی قرار داد‌ه‌ایم، افزود: در 44 درصد از نان‌های سنتی که مورد بررسی قرار گرفت بلانیک وجود دارد که بیشتر آن در نان‌های لواش و تافتون است.
مدیر‌کل استاندارد البرز با تاکید بر اینکه 12 دستگاه اجرایی در استان البرز برای ایجاد دفاتر استاندارد‌سازی اعلام همکاری کرده‌اند، افزود: در حوزه استاندارد اقدامات ویژه‌ای را با همکاری سایر دستگاه‌ها انجام داده‌ایم و روز ‌به‌ روز در ارتقای کیفیت و تولید در سطح استان می‌کوشیم تا اعتماد مردم به استاندارد و کیفیت را افزایش دهیم.


تاريخ درج خبر: 1395/10/14 منبع خبر:


نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روابط عمومی انجمن در وب سایت منتشر خواهد شد
نظرهائی که حاوی تهمت یا افترا باشد  و یا  غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
نام
ایمیل
نظر*

© 1393
کلیه حقوق این سایت متعلق به انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران می باشد
206641